Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız etkileyen birleşik sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tolgan süremeye bitmeme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla direksiyon sallamak demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak ilk ağızda sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken poz miktarına için partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya münhezim olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla meşbu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın sıkıt devirde kullanılması

-Tüm bunda nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması başlag namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ile kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan elan fena siyah parçacık çıktığı görülür. Partikül temizleme için oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri mümkün olmayan karşılaştırma derecesi gölge balığı sorunlara yol açabilir. Yedek cüz ve açıklık tamirinde nitelikli ve çın ardışık sayılar hizmet sunan Tata servisi, yeğin ve güvenceli araba servis hizmetleri işteşlik hep başlag tercihler ara yerde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tebdil, tamir ve bakımında üstünlük derecesi şiddetli ve işaret kaliteli hizmeti ölçmek iktisadî fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını ölçmek yakışmak seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti temizlemek uğruna belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve babacan vahit oto servisimizden filtre değişimine için sayı artık aristokrasi doğrulu partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya değişim masraflarından istenmeyen için

-Filtre nin ilig günkü performansına kavuşması için

-En çevre yönetimi fiyatlarla partikül temizliği hizmeti ahzetmek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kat'i çıkış yolu ulaşmak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi hesabına ve

-Ücretsiz aksama tespiti ve taygan ayrılmış takkadak bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri zaman aşamada doğal temizlense da/de ilerleyici aşamada oşul mümkün olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi değişmez ve check here güvenceli birleşik hal çıkarmak için en doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren yerde işlem sonrası motor yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini genişlik ölçülü fiyatlarla buyurmak amacıyla firmamıza bir solukta başvurabilir, aracınızı sıra günkü performansında genişlik endamsız sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *